Ankara Burun Estetiği Doktorları

Günümüzde, gerek ülkemizde gerek ise dünya ölçeğinde en sık yapılan estetik operasyonların başında burun estetiği geliyor. Zira kişinin burnu onun güzel görünmesini sağlayan en temel faktörler arasında geliyor.  Ankara burun estetiği doktorları noktasında ise ülkemizde en iyi doktorların olduğu adreslerin başında geliyor.

Doktor Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankara burun estetiği doktorları teknolojinin geldiği nokta itibarıyla çok değişik uygulamalar ile burun estetiği yapıyorlar. Ama doktor seçiminde elbette dikkat edilmesi gereken hususlar var.

Ameliyatınız süresince ve sonrasında sorun yaşamamak için mutlaka alanında deneyimli, eğitimli, doğru referanslar verebilen uzmanlar ile çalışılması gerekiyor.  Op. Dr. Ali Kavuzlu fonksiyonel, estetik ve revizyon burun ameliyatları alanında kesintisiz hizmet vermektedir.

Bir burun estetiği operasyonu düşünüyorsanız, ameliyatın nasıl yapıldığını, ne gibi süreçlerden geçtiğinizi, görünüşünüzün ve sağlığınızın ne şekilde düzeleceğini bilmek isteyeceksinizdir. Görüşme sırasında Dr. Ali Kavuzlu burnunuzu hem fonksiyonel hem de estetik olarak değerlendirir. Burnunuzun fotoğraflarını çeker, fotoğraflar üzerinden sizin burnunuzun görünümü ile ilgili düşüncelerinizi tartışarak neler yapılabileceğini anlatır. Böylelikle hastalarımız ameliyat öncesi gerçekçi bir beklenti içerisine girer.

Burun estetiği operasyonunda (Rinoplasti) başarılı bir sonuç elde etmek için hasta ve cerrah arasında iyi bir uyum olması önemlidir. Ameliyat öncesinde birçok hastamızda ameliyat anksiyetesine rastlamaktayız, bu çok normal bir durumdur. Bu anksiyete ancak doktor ve hasta arasında kurulacak gerçekçi beklentilere ve tıbbi uzmanlığa dayalı güven ilişkisi ile yatışır. Dr. Ali Kavuzlu ameliyatta en iyi sonuca ulaşmanız için bir Kulak Burun Boğaz Uzmanı ve Yüz Estetik Cerrahı olarak tüm cerrahi becerisini ve bilgi birikimini kullanacaktır. Ameliyat öncesi ve sonrası tüm sorularınızı içtenlikle cevaplandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by