Ankara’da En İyi Burun Estetiği Yapan Doktor

Burun estetiği ameliyatları, estetik operasyonları arasında en çok talep gören işlemlerden bir tanesidir. Burun estetiği, dış görünüş kaygısı ile yapılabildiği gibi pek çok sağlık sorununa da çözüm getirebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte estetik operasyonlar eskiye göre çok daha kolay yapılabilmektedir. Bu sebeple, hastalar estetik operasyonlara karşı daha ılımlı yaklaşmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanında, sürekli olarak gerçekleştirilen burun estetiği ameliyatları, özellikle büyük şehirlerde çok talep görmektedir. Ankara, burun estetiği ameliyatlarının sıklıkla gerçekleştirildiği illerimizden bir tanesidir. Ankara’da en iyi burun estetiği yapan doktor listesi oldukça kabarıktır. Op. Dr. Ali Kavuzlu uzun meslek hayatında, pek çok tedavide yer almış ve hastaları bu tedavilerden olumlu sonuçlar almıştır.

Op. Dr. Ali Kavuzlu’nun Eğitim Hayatı Hakkında

Op. Dr. Ali Kavuzlu, Hacettepe Üniversitesi’nden mezundur. Uzmanlığını ise Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde almıştır.

Op. Dr. Ali Kavuzlu, meslek hayatına 2003 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği’nde başlamıştır.  2009-2012 yıllarında Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi’nde zorunlu hizmetini tamamlamıştır. 2012 yılında Özel Bilgi Hastanesi’nde göreve başlamış ve 2013 yılında buradan ayrılmıştır. Ardından Ankara’nın en yoğun hastanelerinden Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 4 yıl, Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde 2 yıl KBB uzmanı olarak görev yapmıştır. 15 yıllık meslek hayatında pek çok deneyim kazanmıştır. Günümüzde yine Ankara’da kendi muayenehanesinde hastalarına burun estetiği ve sağlığı konusunda yardımcı olmaktadır.

Op. Dr. Ali Kavuzlu’nun İlgi Alanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Op. Dr. Ali Kavuzlu, burun estetiği ve sağlığı konusunda oldukça deneyimlidir. Burun ameliyatları özel ilgi alanıdır. Rinoplasti (Estetik burun ameliyatı), burun şekil bozukluğu, kepçe kulak problemleri, çene estetiği, sinüs cerrahisi, uyku ve horlama sorunları gibi alanlarda çalışmaktadır. Buna ek olarak, botoks ve dolgu uygulamaları da yapmaktadır. Hastaların burun estetiği ve sağlığı konusunda tüm şikayetlerine cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by