Burun Estetiği Olanların Yorumları

Burun estetiği olanların yorumları göz önüne alındığında hastaların iyileşme sürecini benzer şekilde tanımladıkları görülüyor.

Burun Estetiği Sonrası İyileşme Günlüğü

  • Gün: Eve dönüldü ve 24 saat boyunca soğuk kompres uygulaması yapıldı. Biraz şişlik ve morarma beraberinde hafif bir rahatsızlık hissettim. Hafif bir nazal tıkanıklık var. Burun altı pansumanını sık sık değiştirmem gerekti.
  • ve 5. Gün: Çürüme ve şişliklerim devam ediyor. Nazal tıkanıklık rahatsız edici boyutta seyrediyor.
  • 5-8 Gün: Op. Dr. Ali Kavuzlu tarafından burun tamponum ve dış burun sargılarım çıkarıldı. Dikişlerim alındı. Morarma hızla azalarak düzeliyor. Burun tıkanıklığım konusunda çok daha iyi hissediyorum.
  • -2. Hafta: Yüzümdeki şişlikler ve morluklar tamamen düzeldi. Burun bölgemde hafif şişlikler devam ediyor.
  • -4. Hafta: Şişkinlik tamamen inmeye başladı. Çok daha iyi nefes alıyorum.

Burun Estetiği Olan Bazı Hastalarımızın Yorumları

Ben almanya köln çevresinden,bir gün burnumu estetik amaçli ameliyat etmeye karar verdim,ve tabiki doktor bulmak okadar kolay degildi, araştirdim ve Dr.ali kavuzlu hoçama rastladim,ve iyikide rastlamişim ve tanimişim.
Nezaman whats appten sorum olsa asla cevapsiz birakmadi,
Çok iyi bir danişman,
Hem güler yüzlü hem sempatik,hemde işini hakkini vererek yapan bir doktor.
Okadar memnun kaldim ki ,burnumu tam istedigim gibi yapti👏👏👏
Ve almanyada herkes bana hayranlikla kim yapti diye soruyor tabikide ANKARANIN EN IYI RINIOPLASTI ÇERAHISI DR.ALI KAVUZLU.
ali hoçami şiddetle tavsiye ediyorum.
Iyiki seni tanimişim hoçam.
Dr Ali Kavuzlu’ya 2018 Nisan ayında burun ameliyatı oldum. Hem nefes almaya yönelik hem de estetik amaçlı. Öyle çok araştırma yaptım ki bir türlü atamıyordum içimdeki korkuyu, ta ki Ali hocayla tanışana kadar. Kendisini anlatacak kelime bulamıyorum şahsen ve bu yüzden sadece MÜKEMMEL bir doktor mükemmel bir cerrah diyebiliyorum. Ama yanı sıra çok başarılı bir psikolojik danışman bence çünkü ameliyata hazırlarken hastasına süreci son derece sağlıklı anlatması, sakinleştirici tavrı ve ilgisi, ameliyat sonrasında her an destek olması ve telefonun ucunda olduğunu bilmek, kontrollerde gelişimi takip edip iyileşme sürecini adım adım anlatması… Hepsi için kendisine ayrı ayrı minnettarım. Benden sonra ameliyat olan bir çok arkadaşım da bana defalarca teşekkür etti kendisini bulduğum ve tavsiye ettiğim için. Burun estetiği olmak istiyorsanız ALİ KAVUZLU’YU tek geçerim ve şiddetle tavsiye ederim. Beş yıldız kendisini puanlamak için yetersiz kalır. Sonsuz teşekkürler hocam.
Ali hocayı çok uzun zamandır tanıyorum birde onunla Dışkapı hastanesinde beraber çalışma fırsatım oldu.Benim burun maceramda böylece başlamış oldu.Ali hoca burnumu öyle güzel yaptı ki hem rahat nefes alabiliyorum hem güzel bir görüntüye sahibim. Hemde çok rahat uyuyabiliyorum kendisini Ankara’da tek geçerim tanıdığım en mükemmel doktorlardan biridir.morarma kanlanma olmadan ameliyat sonrasını çok rahat atlatabiliyorsunuz üstelik…saygılar hocama çok selamlar
Yakın arkadaşımın burun ameliyatı için refakatim sırasında Ali hocam nefes alamadığımı bir bakışla anlayıp muayeneye çağırdı. Önce ameliyat tereddütüm vardı ama bir cesaret yanına gittim ve 2 gün içinde ameliyata aldı beni. Çok tedirgin ve kaygılıydım ama her aşamada çok ilgili ve öngörülü olduğu tedirginliğim çok kısa sürdü. Ameliyat bitince de çok ilgilendi sağolsun. Onun tecrübesine güvenip yüz şeklime göre burnuma kendisinin şekil vermesini istedim ve iyi ki öyle yapmışım. Hem nefes alabiliyorum hem görüntümden çok çok memnunum. Kimse burnumun estetik olduğuna ihtimal vermiyor. Çok doğal ve çok güzel oldu. Kendisi benim için hem çok yetenekli bir doktor hem de çok anlayışlı bir dost. Yolu açık olsun, alanda adını çok daha yukarılarda duyacağımıza eminim. Her şey için çok teşekkür edrrim Ali hocam.
17 ay önce ameliyat oldum başta çok korkuyordum Doktorumuz Ali Bey çok ilgiliydi korkumu attım. Ameliyat öncesi ve sonrası sürekli destek oldu . Aynaya her baktığımda iyi ki yaptırdım diyorum hala bir şikayetiniz var mı diye sorar çok memnun kaldım düşünenlere Ali Kavuzlu’yu tavsiye ederim 🙂
Burun estetiği olmaya karar verdiğim andan beri birçok doktor ile görüştüm Ama Ali Hocamı tanıdığım anda kararımı verdim. 3. ayim bugün ve iyiki diyorum sadece hem insan olarak hemde bir doktor olarak mükemmel birisi Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim
Ali Bey’e 7 ay önce ameliyat oldum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında sürekli ilgilendi, korkularımı gidermek için elinden gelenin fazlasını yaptı. Ameliyat sonrasındaki bütün fotoğraflarda burnum mükemmel görünüyor, bu duyguyu yaşattığı için ona minnettarım. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.
Kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü sizin gibi bi doktorla tanışmak nasip oldu, 22 sene nefes alamayarak yaşasam da sonuç mükemmel görünüm mükemmel nefes, sihirli elleriniz sayesinde.Ameliyat sonrasının bu kadar sıkıntısız morluksuz geçmesi de maharetinizden..Sevgiler saygılar hocam.
Ali hoca o kadar iyi biri ki hem doktor hem de arkadaş gibi ameliyattan korkuyordum ilk defa ameliyat oldum ama burnum o kadar güzel oldu ki Ali hocanın yeri çok farklı teşekür ederim hocam 🙏
Kendisi mükemmel ötesi bir doktor ıyiki burnumu ali bey gibi mükemmel hastasının ne istediğini anlayan bilen hiç egosu olmayan sihirli elleriyle harikalar yaratan Ali hocaya teslim etmişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by